Erşet Salihi, Irak Türkmen Medyacıları ve Gazetecileri Derneği’ni kutladı

Irak Türkmen Cephesi (ITC) Başkanı Erşat Salihi, Irak Türkmen Medyacıları ve Gazetecileri Derneği’nin mensuplarını kutladı.

 

 

Irak Türkleri Medyacılar ve Gazeteciler Derneği’nin kuruluşu yıl dönümünde, ITC Başkanı Erşat Salihi dernek yönetimine kutlama mesajı gönderdi.

 

ITC Başkanı Salihi, Irak Türkleri Medyacılar ve Gazeteciler Derneği’nin kuruluş yıl dönümünde  şu sözleri söyledi:

 

“Değerli gazete ve medya mensubu kardeşlerim. Irak Türkleri Medyacılar ve Gazeteciler Derneğinizi kurduğunuz için sizleri gönülden tebrik ediyorum. Başarıyla attığınız bu adım bizleri oldukça memnun etmiştir. Milletimizin ve davamızın bu kesime oldukça ihtiyaç duyduğunu belirterek, rolünüzün ne kadar önemli olduğuna bir kez daha vurgu yapıyoruz. Tarafsız ve meslek kurallarına uygun hareket edeceğinize ve kamuoyunu iyice aydınlatacağınıza inanmaktayız. Türkmen halkının yaşadıklarını doğru dürüst bir şekilde duyurmak çilesine tercüman olmak sizin görevinizdir. Derneğiniz aracılığı ile milletimize en iyi hizmetleri sunmakta size başarılar dilerim. Irak Türkleri Medyacılar ve Gazeteciler Derneğiniz hayılı uğurlu olsun. Allah yar ve yardımcınız olsun.

 

 

Bir cevap yazın