Dünyaca ünlü yıldızdan koronavirüs açıklaması

Dünyaca ünlü Amerikalı pop yıldızı Madonna Louise Ciccone, şubat ve mart aylarında yaptığı Fransa turnesinin ardından koronavirüse yakalandığını ve iyileştiğini açıkladı.

 

 

Durumunu Instagram hesabından 15 milyon hayranı ile paylaşan 61 yaşındaki şarkıcı Madonna, başta sadece normal ancak şiddetli bir grip geçirdiğini zannettiğini anlatarak hastalığın semptomlarının 7 hafta önce Paris konseri sırasında başladığını ifade etti.

 

Madonna kendini iyi hissetmediği için Paris’te yalnızca bir gece konser verebilmiş ve geri kalan konserler ‘sakatlanma’ gerekçe gösterilerek iptal edilmişti.

 

 

Ancak Madonna konserlerini iptal etmeseydi de zaten mart ayı başında Fransa tüm toplantıları, spor müsabakaları ve kültürel aktiviteler ile birlikte onun konserlerini de iptal etmiş olacaktı.

 

Virüsün bulaştığının vücudunda oluşan antikorlar sayesinde anlaşıldığını aktaran Madonna, “Şükürler olsun ki şimdi gayet iyiyim” dedi. Madonna’nın sahne ekibindeki pek çok kişide daha benzer antikorların oluştuğu tespit edildi.

1 milyon euro bağış yapmıştı

 

Madonna pek çok ünlü ile birlikte salgına karşı 5 Mayıs’ta Brüksel’de gerçekleşen bağış kampanyasına katılmış ve bir aşı geliştirilmesi için 1 milyon euro bağışladığını açıklamıştı.